DOTAZY A ODPOVĚDI

POLOŽTE DOTAZ

1. Jak si pro svoje auto vyberu vhodné stěrače ?

Je to velmi jednoduché.Postačí si zvolit ve vyhledávači vhodnou záložku , značku, model a ročník stěračů a pak klikni na HLEDEJ. V nabídce obdržíte zvolené vhodné upínání , délku a dostupnou produktovou řadu stěračů.

2. Kde si mohu koupit stěrače VISEE?

Za účelem vyhledávání nejvýhodnější lokalizace pro nákup stěračů VISEE, Vám doporučujeme si v první řadě pomoci vyhledávače tyto vhodné stěrače vyhledat. Následně z vybrané produktové řady zvolte kliknutím ,, Zjistit nejbliší místo prodeje“ poté zadejte v prohlížeči www svoji lokalizaci, uveďte poštovní směrovací číslo ( PSČ) , místo nebo přesnou adresu a klikni na ,, HLEDEJ“

3. Zda jsou stěrače VISSE drahé?

Názory naších zákazníků svědčí o tom, že námi nabízené produkty jsou za přijatelnou cenu. Mnoho prodejních partnerů VISEE nabízí dodatečné slevy, za tímto účelem je třeba si vyzvednout slevový kupón, tento aktivovat a během nákupu v prodejně realizovat.

4. Jak způsobem získám rabatový talon ?

Za účelem vyzvednutí slevového kupónu si navolte ve vyhledavači stěračů jeho značku, model, ročník a zadejte vyhledej. Otevře se Vám podle Vámi zvolené preference nabídková produktová škála a pak klikněte na ,,Zjisti nejblišší místo prodeje“ pak uveďte svoji lokalizací a opět klikni na ,, HLEDEJ“. Z obdržené nabídky si vyberte vhodnou prodejnu a vedle klikněte na ,, VYZVEDNI SI KUPON“, pak je třeba si tento zvoleny kupón aktivovat jedním se tří možných způsobů, a je to celé.

5. Pro které ze stěračů se mám rozhodnout?

Volba vhodné řady stěračů VISEE by měla být shodná s Vaším očekáváním, popis charakteristických vlastnosti jednotlivých produktových řad je obsažený na hlavní stránce v kategorií PRODUKTOVÁ ŘADA.

6. Mám ze salónu nové auto , mohu na něj koupit stěrače VISEE?

Ano, snažíme se, aby naše nabídka odpovídala Vaši poptávce a uspokojila Vaše očekávání. Jsme schopni zajistit sortiment stěračů pro více než 100 typů automo-bilů běžně provozovaných na našich silnicích.

7. Jaký je rozdíl mezi stěrači obvyklými / skeletovými a stěrači plochými/ a bezkloubovými ?

Rozdíl je zásadní týkající se produktu a to v několika aspektech zejména: konstrukcí, designu a také funkčnosti. Ploché stěrače mají více sevřenou konstrukcí a tím jsou méně náchylné na mechanické poškození ( led, sníh). Jsou také nižší a nemají perforace, mají větší přilnavost a proto nejsou během jízdy tak hlučné. Ploché stěrače díky spoileru po celé své délce fungují ve větších rychlostech efektivně a také s ohledem na svoji stavbu a stejnoměrné rozložení přítlaku pera na sklo se opotřebovávají pozvolněji, než stěrače skeletové konstrukce, které mají 4. nebo 8. rozpěrných bodů, a proto není u nich distribuce přítlačné síly tak plynulá.

8. Jak dlouho budou v mém autě stěrače VISEE správně fungovat?

Neustále pracujeme na zlepšování kvality našich produktů a při správném výběru stěračů bude každá ze zvolené produktové řady splňovat svoji úlohu minimálně 1 rok. Na pokles životnosti stěračů má vliv několik faktorů, jako jsou: rychlejší opotřebení hran břitu při používání stěračů na suchém skle, dlouhodobé působení slunečního záření a UV paprsků, dále je to průmyslové znečišťování ovzduší a s tímto spojené srážky a další…

9. 9. Zda stojí za to vynaložit velké náklady na nákup originálních stěračů?

Naší prioritou je výroba produktu nejvyšší kvality a za rozumnou cenu. Ve většině případů stojí originální stěrače několikrát více než naše výrobky VISEE, námi prováděný průzkum dokazuje, že tyto originální stěrače nepřevyšují svoji funkčnosti nebo designem naše stěrače VISEE.