KDO JSME

VISEE je značka automobilových stěračů, vzniklá v roce 2010. Od svého vzniku se firma dynamický rozvijí a zároveň se s ní rozvijí rozsah a kvalita nabízených produktů. Naše nabídka je velmi různorodá nejen z hlediska dostupného sortimentu, ale také zohledňuje různé nároky svých klientů . Každá z dostupné produktové řady se vyznačuje zvláštním designem, konstrukcí a použitími materiály ve výrobním procesu. Z takto postavenou nabídkou jsme schopni vykrýt nároky a uspokojit každého Klienta počínaje od zákazníka, který se orientuje na cenu až po toho nejnáročnějšího zákazníka, který ve svých nárocích požaduje špičkovou kvalitu, životnost produktu a atraktivní design.

Vysoká odbornost našich spolupracovníků ve smluvních servisech a střediscích prodeje stěračů značky VISEE, nám pomáhá řešit problémy a zajišťuje naším Klientům špičkovou úroveň obsluhy a technickou podporu.

V roce 2013 a 2014 se naše firma zúčastnila celostátního plebiscitu značek a produktů konaného v Polsku LAUR KLIENTA a v kategorií automobilových stěračů získala nejvyšší ocenění.